Kalendarz 2015 . . .

Zbliża się nam koniec roku, jest to czas kiedy trzeba pomyśleć o nowym firmowym kalendarzu na rok 2015. Zakończyłem właśnie jeden z projektów, paczka z nowymi kalendarzami przyszła akurat na Mikołajki. Jest to świetna i praktyczna reklama, którą można przekazać klientom, znajomym, pracownikom.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Kalendarz 2015 . . .

Sklep internetowy Baby World

W maju 2014r. zakończyłem pracę nad oprogramowaniem szablonu sklepu internetowego. System e-commerce, na którym sklep został postawiony to PrestaShop.
Od tego czasu trwały pracę nad wprowadzeniem produktów i skonfigurowaniem ustawień sklepu. Projekt wyglądu sklepu, który było dane mi kodować wykonała Pani Justyna Szerszunowicz ( www.justynaszerszunowicz.wix.com )
W sklepie znajdują się artykuły dla dzieci i niemowląt.

Całość sklepu do zobaczenia w sieci pod adresem www.baby-world.ie

 

 

Sokół Wroniawy . . .

W marcu 2014r. przy współpracy z CHWALISZ PROJEKT została zrealizowana strona internetowa Klubu Sportowego "Sokół" Wroniawy. To już druga witryna o charakterze sportowym w moim dorobku. Strona jak zwykle została oparta o system CMS, który pozwoli na łatwe dodawanie wpisów i zdjęć z wydarzeń na boisku. Na stronie kibice mogą znaleźć informacje o wynikach, miejscu i godzinie kolejnych spotkań, a także o gadżetach w barwach klubu, które każdy FAN powinien posiadać. Drużynie "Sokół" Wroniawy życzę samych zwycięskich spotkań.


Strona do zobaczenia pod adresem www.sokol.wroniawy.pl

Młody wizażysta, początkujący projektant

W lutym 2014r. została stworzona strona www.krystianzawada.pl. Krystian Zawada to młody wizażysta, stylista i początkujący projektant mody. Ciekawym doświadczeniem było stworzenie strony z gatunku "fashion". Strona została oparta o system CMS, dzięki któremu można zarządzać stroną z poziomu panelu administratora. Witryna dopasowuje się również, do urządzeń mobilnych. Na stronie zaprezentowane zostały stylizacje do różnych sesji zdjęciowych, zdobyte certyfikaty, jak również oferta współpracy.

Zapraszam do zapoznania się z propozycją na www.krystianzawada.pl